Digiturk Avrupa Yardım Merkezi

Lütfen bilgi almak istediğniz konu ile ilgili başlıkları inceleyin.

Digiturk Play Aile Paketi beIN Sports HD 1 ve beIN Sports HD 2 kanalları dışındaki ulusal, haber, çocuk ve güncel yaşam üzerine olan kanalları kapsayan temel pakettir. Bu paket ile en çok izlenen Türkçe ulusal kanallara ek olarak beIN Sports 90 +1 kanalı ve beIN İz, beIN Gurme ve beIN Movies Turk gibi tematik kanalları da izleyebilirsiniz. Digiturk Play Aile Paketine ait güncel kanal listemizi incelemek için tıklayınız.

Digiturk Play Spor Paketi, Digiturk Play Aile Paketi içeriklerini de kapsayan pakettir. Digiturk Play Spor Paketi üyeliğine sahipseniz canlı beIN SPORTS kanalları ile birlikte Türkiye Süper Lig spor içeriklerinin tümünü ve aynı zamanda Aile Paketinde bulunan 80'e yakın ulusal, haber, çocuk, güncel yaşam ve sinema kanallarını da izleyebilirsiniz .Digiturk Play Spor Paketine ait güncel kanal listesini incelemek için tıklayınız.

Digiturk Play üye yenileme talebini digiturkavrupa.com üzerinden online form doldurarak kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede başvurunuza takiben sizinle iletişime geçeceklerdir. Digiturk Play üyeliği yenilemek için tıklayınız.

Paket içeriğinizi digiturkavrupa.com adresi ana sayfasındaki Paket Seç butonuna tıklayarak oluşturabilir, kullanacağınız cihazı ve ödeme şeklini birkaç tıkla online olarak seçebilirsiniz. Paket Seç butonuna ulaşmak için tıklayınız.

Digiturk Play üyelik aktivasyonu sonrası şifreniz size mail yoluyla ulaşmadıysa www.digiturkplay.com adresinden Giriş Yap butonuna tıklayarak Şifremi Unuttum kutucuğundan yeni şifre alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizi kontrol etmek ve ödeme adımlarını tamamlamak için Whatsapp destek hattımızdan ya da destek@digiturkavrupa.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Mevcut Digiturk Play üyelik yenileme/ uzatma işlemlerinizi digiturkavrupa.com ya da digiturk-play.com anasayfası içerisinde, Üyelik Yenileme butonuna tıklayarak, e-mail ve telefon numaranız ile yenileme talebi oluşturabilirsiniz. Üyelik yenileme formunu online doldurmanız halinde çağrı merkezi tarafından sizlere en kısa sürede ulaşılarak işleminiz tamamlanacaktır. Üyelik yenilemek için tıklayınız.

Tüm kanal listelerine digiturkavrupa.com ana sayfasında bulunan Kanal Listesi butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kanal listesine ulaşmak için tıklayınız.

Yayınları farklı cihazlardan izleyebilirsiniz fakat eş zamanlı olarak sadece tek bir cihazdan izleyebilirsiniz.
Üyelik bilgilerinizle farklı bir cihazdan giriş yaptığınızda diğer yayınınız sonlanır. Yeni girdiğiniz cihazdan yayınınıza devam edersiniz.

Digiturk Play izlemenin en sorunsuz yolu lisanslı cihazlar üzerinden izlemektir. Şu an piyasada Google Android TV lisansına sahip ve Digiturk’ün tüm test süreçlerini başarıyla geçmiş tek marka AirTV’dir. Bunun yanında Mi Box ve Mi Stick ürünleri de Google lisansına sahip ürünlerdir. Digiturk Avrupa olarak bu cihazlardan sorunsuz şekilde yayınlara ulaşabileceğinizi garanti ederiz. Bunun dışındaki Android Box’larda da uygulamamız çalışabilir ancak olası sorunlarda cihazlar lisanslı olmadığı için Digiturk desteği verilemez.

Android TV dışında aşağıdaki cihazlar üzerinden yayınları izleyebilirsiniz.

- Bireysel üyelikler Digiturk Play ürünü ile Internet üzerinden , 4 Ekran / TV, Akıllı Telefon, Tablet ve Laptop/Bilgisayarda web tarayıcısı üzerinden yayınlarımızı izleyebilir.

- Uyumlu Smart TVler üzerinden Digiturk Play Yurtdisi App ile yayınlarımıza ulaşabilirsiniz.

 • ⭕ Samsung Smart TV (2015 ve sonrası)
 • ⭕ LG Smart TV (2015 ve sonrası)
 • ⭕ Sony, Philips, TCL, Jaytech Android TV’ler (Android 8.0 ve üstü)
 • ⭕ Toshiba (2018 ve üstü)
 • ⭕ Telefunken (2018 ve üstü)
 • ⭕ Regal (2018 ve üstü)
 • ⭕ SEG (2018 ve üstü)
 • ⭕ JVC (2018 ve üstü)
 • ⭕ Hitachı (2018 ve üstü)
 • ⭕ OK (2018 ve üstü)
 • ⭕ Apple TV (4. Jenerasyon ve Üstü)

Evet, digiturk-play.com ya da digiturkavrupa.com ana sayfa üzerinden Yayın Akışı butonuna tıklayarak tüm yayın akışlarını takip edebilirsiniz.

Digiturk Avrupa’nın Ticari Paket hizmetlerinden faydalanmak için digiturkavrupa.com ana sayfasındaki Ticari Paketler butonundan paketinizi birkaç adımda online olarak oluşturabilirsiniz. Ticari Paketler butonuna ulaşmak için tıklayınız.

Evet, satın alma sonrası hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Başvurunuz ve ödeme işleminiz sonucunda hesabınızın aktivasyon işlemi yapılır. Aktivasyon işlemi yapıldıktan sonra üyelik bilgileriniz e-mail adresinize gönderilmektedir. TV’nize ya da platformu kullanacağınız cihaza Digiturk Play uygulamasını indirerek izlemeye hemen başlayabilirsiniz. ,

Yaşadığınız teknik sorunları sınıflandırmak için destek.digiturk.com.tr anasayfasından Teknik Konular butonuna tıklayarak karşılaştığınız hata kodunu aratabilirsiniz. Sorunun çözülmemesi halinde Digiturk Avrupa Whatsapp destek hattına ulaşarak kayıt açtırabilirsiniz. Smart TV’nizin ya da cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olunuz.

Online kayıt işlemini digiturkavrupa.com ana sayfasında paket içeriği oluşturarak ya da dilerseniz kampanyalarımızdan faydalanarak yapabilirsiniz.

Web sitesi üzerinden kendi paket içeriğinizi oluşturarak veya kampanyalardan faydalanarak bir kaç adımda bilgilerinizi doldurup paket alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu süreçte Whatsapp destek hattımızdan ya da destek@digiturkavrupa.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ödemelerinizi Havale/ EFT yoluyla, PayPal hesabınızla ya da kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Talep yoğunluğuna göre bu süre değişiklik göstermektedir. Bu sürenin uzaması halinde destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Form doldurma sırasında hata alırsanız bu işlemi tekrarlamanız gerekebilir. Tekrar aynı hatayı almanız durumunda Whatsapp destek hattımızdan ya da destek@digiturkavrupa.com üzerinden bizlere ulaşarak işleminizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Aktivasyon sonrası üyeler ilk 14 günlük süreç içerisinde cayma bedeli hakkını kullanarak üyeliklerini iptal/ iade edebilirler fakat ilk 14 günlük süreç bitmişse ve üyelik sonlandırılmak isteniyorsa, üyeliğin bitmesine en az 2 ay kala Üyelik İptal Formu eksiksiz doldurulup, imzalanarak ilgili bayiye gönderilmesi gerekmektedir.

Üyelik dondurma işlemi yapılmamaktadır.

Aktivasyon sonrası ilk 14 günlük süreç içerisinde üyeler cayma bedeli hakkını kullanmak isterlerse herhangi bir fatura ödemeleri gerekmez. İlk 14 günlük süreç bittikten sonra üyeliğin iptali taahhüt şartları gereğince faturalandırılabilir.

Digiturk Play Yurt Dışı aboneliklerinde kutuların mülkiyeti üyelere geçmektedir. Bu nedenle iptal durumunda kutular üyelerde kalmaktadır.

Sipariş ve ödeme sonrası üç iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilmektedir. Kargo süreçleri gönderim yapılan ülkelere göre değişkenlik gösterebilir.

Siparişiniz tamamlanıp kargoya verildikten sonra kargonuzun teslimat süresi 3- 7 iş günü arasında değişmektedir. 

Paketinizi teslim alırken hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo elinize hasarlı ulaştıysa hemen Whatsapp destek hattımızdan ya da destek@digiturkavrupa.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Kargo ücreti bulunduğunuz bölgeye veya ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Kargo ücretleri siparişinizi oluştururken faturanıza yansıtılmaktadır.
Ülkelerin kargo ücretlerini öğrenmek için Whatsapp destek hattımızdan ya da destek@digiturkavrupa.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sipariş teslimat adres değişikliğini, siparişiniz kargoya verilmeden önce Whatsapp destek hattımızdan ya da destek@digiturkavrupa.com üzerinden bize ulaşarak yapabilirsiniz.

Kargo takibinizi digiturkavrupa.com ana sayfasında bulunan Sipariş Takibi butonuna tıklayarak sipariş numaranızla kolayca yapabilirsiniz.